
Het is zomer! En wij bij Crea Bertha genieten hier optimaal van. Het zonnetje schijnt, langzaam krijgen we weer een beetje een kleurtje en de vakanties beginnen massaal. We lopen steeds meer rond in jurkjes, korte broeken of shirt met korte of zelfs geen mouwen. Hét moment dus om die blote huid extra te laten stralen met de sieraden van Crea Bertha. Hieronder lees je wat onze zomertrends voor 2021 zijn. Kijk je mee?
Enkelbandjes
Of je nou op blote voeten, slippers of sneakers loopt, enkelbandjes zijn altijd goed. We hebben vele verschillende soorten in onze collectie met allerlei verschillende vrolijke kleuren en leuke bedels. Wat dacht je bijvoorbeeld van deze?
-
Enkelbandje meerkleuren€3,95
-
Enkelbandje roze€3,95
-
Enkelbandje blauw€3,95
Dubbele armband met tekst
Sinds kort hebben we in de shop deze vrolijke armbanden met tekst en een schattig bedeltje. De set bestaat uit twee losse armbanden op elastiek en is verkrijgbaar in vele zomerse kleuren. Er zit dus altijd wel één set bij die matcht met jouw outfit van de dag. Met teksten als Summer, Love it, Dream, Chill, Believe ben jij he-le-maal klaar voor de zomer!
-
Armband SUMMER (set van 2)€4,95
-
Armband WISH (set van 2)€4,95
-
Armband JOY (set van 2)€4,95
Parels
Parels zijn weer helemaal hot en passen daarom heel goed binnen onze zomertrends. De coronamaatregelen zijn omlaag geschroefd, dus misschien heb je binnenkort weer eens een feestje waar je je voor uit mag dossen. Kies dan voor één van onze parelsieraden. Ga je voor een subtiele pareloorbel? Of voor een extravagante parelketting? Of misschien iets ertussenin met een prachtige ring waarin parels met facetkralen worden gecombineerd. De keuze is reuze.
-
Ring blauwe parel en facet€4,95
-
Oorsteker rocailles blauw€5,00
-
Parelcollier€14,95
“Pearls are always appropriate.”
Jackie Kennedy
Heren armbanden
Ook de mannen laten we niet in de kou – of eigenlijk hitte haha – staan. Versier je pols nu met deze leuke en stoere natuurstenen kralenarmbanden. Liever ook een bedeltje erin verwerkt? Geen probleem, die hebben we namelijk ook! Ga bijvoorbeeld voor een leuke boeddha of panter.


